27m2 dokonalého komfortu v přírodě s jedinečným výhledem

Vcely_ubytovani_luxus, pohodlí, kvalita

Luxus, pohodlí, kvalita

Na 27m2 najdete maximální komfort a nebude vám chybět vůbec nic.

Věnovali jsme nekonečnou pozornost každičkému detailu, abyste mohli bezstarostně a svobodně strávit čas „ztraceni“ přímo v srdci panenské přírody. Organický koncept ubytování, promyšlený design, pečlivě zvolené materiály i role řemesla na pozadí vás potěší, nadchne i rozmazlí.

Včelí apartmá ukrývá všechny výdobytky moderní doby.

Luxusně minimalistická kuchyň vám dopřeje vše potřebné svým kvalitním vybavením. Koupelna s prostorným sprchovým koutem a toaletou má osobité kouzlo díky ručně vyráběným obkladům francouzské značky Winckelmans. V obývací části se budete moci pohodlně uvelebit přímo nad úly, pouhých 8 cm nad včelami. V ložnici pak najdete postel královské velikosti, ze které budete pozorovat překrásný západ slunce nad vrcholky hor.

Celý prostor je plně klimatizován.

Kapacita a délka pobytu​

Spaní⬡na medu je stvořeno k relaxaci a odpočinku ideálně ve dvou. Párům poskytuje dokonalé útočiště na vyvýšené posteli, která je široká 270 cm, což představuje 3 plnohodnotná lůžka vedle sebe. Pokud jste připraveni se o tuto postel ještě s někým podělit, je to možné.

Děti a včely spolu fungují v harmonii, pokud je dětem více než 12 let. Vaše zvířecí mazlíčky prosím nechte doma.

Minimální délka pobytu je po sobě jdoucí 2 noci, i když blahodárné účinky působení včelek na své zdraví a psychiku pocítíte již po pár hodinách. Prosíme vás jen, abyste nepouštěli hudbu příliš nahlas a nebubnovali na úly, včelkám to nedělá dobře.

Čas příjezdu necháme na vás. V den návštěvy bude vše připraveno od 15:00 hod. V den odjezdu se rozloučíme v 11:00 hod, popřípadě se s námi domluvte individuálně.

Pohodlné parkování je u nás samozřejmostí.

Ubytovani a kapacita
Ubytovani_06

Vybavení

Zapomeňte na chemické i suché toalety, venkovní sprchu a studenou vodu. U nás si můžete dopřát nekonečně dlouhou teplou sprchu ve vymazlené koupelně. Potom se zachumláte do připravených voňavých ručníků.

Spaní⬡na medu je opravdu sladké. Čeká na vás pohodlná matrace, nadýchané peřinky a povlečení z přírodních materiálů. A tak možná v posteli setrváte delší dobu než obvykle. Třeba s knížkou, kterou si vyberete v naší knihovně.

V kuchyni najdete vše potřebné – indukční varnou desku, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, kávovar Nespresso a k tomu široký výběr nejen káv, ale i kvalitních čajů. Pánve, hrnce, skleničky a hrnečky, ostré nože i škrabky, talíře a misky, cedník i otvírák na víno.

Máme tady kvalitní WIFI, ale heslo vám prozradíme jen velmi neradi. To proto, abyste si odpočinuli od technologií a zažili, jaké to je být chvíli „off-line“. Pokud se však chcete inspirovat pracovitostí včel, ⬡na medu je ten nejúžasnější nomádský homeoffice.

K dispozici je i venkovní gril a houpací síť.

Co k nám vozit nemusíte​​

Kromě kávy a čaje jsou k dispozici základní suroviny jako třtinový cukr, himalájská sůl, olej, ocet a různá koření. A v lednici najdete ovčelenou vodu z našeho horského říčkovského pramene. Jako dárek na vás v lednici čeká pivo z nedalekého neratovského pivovaru a na stole kvalitní med z našich horských luk.

Užijte si nikým a ničím nerušený klid a ticho hor.

Okolní přírodou se můžete kochat při slunění a lenošení na terase. Zasněně rozjímat, meditovat, ve svěžím vánku si pouštět draka a dlouho do noci pozorovat hvězdnou oblohu.

A co pro neposedy?

Orlické hory prozkoumáte i při procházkách či náročnějších pěších túrách. Pokud byste se chtěli vypravit dál, horské kolo je tou správnou volbou. Kdyby se vám hodil elektrický pohon při šlapání do kopce, i ten umíme zařídit. Možná dojedete přes kopec až do Neratova a podíváte se tam na kostel s prosklenou střechou.