Zažijte zimní glamping

Podívejte se, jak to ⬡na medu vypadá v zimě.

Zima_Novy rozmer glampingu

Nový rozměr glampingu v zimě

Zažijte zimu ve své původnosti, zasněně se vraťte do svého dětství, jste tu jen vy. Nekonečný klid a ticho zasněžených hor. Při pohledu na běloskvoucí prachovou peřinu pocítíte sotva slyšitelný záchvěv radostného vzrušení ze svého znovunalezeného spojení s přírodou. Dopřejte si návrat ke kořenům, ale v přepychu.

Dobrodružství, při kterém nemusíte rezignovat na pohodlí

Jedno z mála glampingových míst, které funguje plnohodnotně i v zimě bez jakýchkoli kompromisů.

Vše je zařízené tak, aby na medu zvládlo i ty nejtužší mrazy, a Vy jste byli stále jako v bavlnce. Zatímco venku chumelí a mrazivý vánek si pohrává se sněhovými vločkami, uvnitř je útulno, teplo a milo. Nemusíte se starat vůbec o nic, ani o přikládání do kamen. Stačí jen stisknout tlačítko, zvolit si teplotu, jakou si přejete, a je to.

IMG_5699
Zima_horska zimni krajina

Horská zimní krajina

Po procházce zasněženou krajinou si dopřejete horkou sprchu ve vymazlené koupelně. Pak se necháte unést na vlně své kulinářské fantazie a vytvoříte svou vlastní symfonii chutí v dokonale vybavené kuchyňce. Zasloužený odpočinek si dopřejete v pohodlné posteli a nadýchaných peřinkách. Třeba s nějakou knížkou.

Užijte si nekonečnou zasněženou romantiku.

Za oknem se k zemi snášejí bílé neposedné vločky a váš dočasný úkryt pomalu usíná pod sněhovou peřinou. Nechte se unést do sladce pomalého příběhu ⬡na medu.

A co pro neposedy?

Všechny zimní radosti na dosah

Na medu je opravdu na vynikající adrese. Sjezdovky a lyžařské stopy jsou od něj vzdálené co by sněhovou koulí dohodil, takže se Vám budou hodit boby, sáňky, sněžnice, snowboardy nebo lyže všeho druhu. A jestli milujete kiting stejně jako my a bude správně foukat, jen naberete vítr a můžete se prohánět po nekonečných pláních Pustého vrchu třeba celý den. Vše tady máte na dosah.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Aktivujte si hlídacího psa a my vám dáme vědět.