Zažijte ryzí zimní glamping "de luxe"

Podívejte se, jak to ⬡na medu vypadá v zimě.

Zima_Novy rozmer glampingu

Nový rozměr glampingu v zimě

Dobrodružství, při kterém nemusíte rezignovat na pohodlí

Pobyt ⬡na medu je nevšedním zážitkem díky unikátnímu místu, okolní panenské přírodě i dokonalému designu.

Zažijte zimu ve své původnosti, zasněně se vraťte do svého dětství, jste tu jen vy. Nekonečný klid a ticho zasněžených hor. Při pohledu na běloskvoucí prachovou peřinu pocítíte sotva slyšitelný záchvěv radostného vzrušení ze svého znovunalezeného spojení s přírodou. Dopřejte si návrat ke kořenům, ale v přepychu.

Jedno z mála glampingových míst, které funguje plnohodnotně i v zimě bez jakýchkoli kompromisů. Vše je zařízené tak, aby ⬡na medu zvládlo i ty nejtužší mrazy, a Vy jste byli stále jako v bavlnce. Zatímco venku chumelí a mrazivý vánek si pohrává se sněhovými vločkami, uvnitř je útulno, teplo a milo. Nemusíte se starat vůbec o nic, stačí jen stisknout tlačítko, zvolit si teplotu, jakou si přejete, a je to.

27m2 dokonalého komfortu s jedinečným výhledem

⬡Na medu najdete pohodlí bez jakýchkoli kompromisů, luxus, kvalitu a nebude vám chybět vůbec nic. Včelí apartmá totiž ukrývá všechny výdobytky moderní doby.

Zapomeňte na přikládání do kamen a k ránu zmrzlé prsty u nohou, na chemické či suché toalety, venkovní sprchu a studenou vodu, kterou si budete muset ohřívat. Věnovali jsme nekonečnou pozornost každičkému detailu, abyste mohli bezstarostně a svobodně strávit čas „ztraceni“ přímo v srdci panenské přírody. Organický koncept ubytování, promyšlený design, pečlivě zvolené materiály i role řemesla na pozadí vás potěší, nadchne i rozmazlí.

Parkování je 100 m od objektu, k dispozici je kvalitní WIFI připojení.

Vybavení

Luxusní koupelna s prostorným sprchovým koutem a splachovací toaletou má osobité kouzlo díky ručně vyráběným obkladům francouzské značky Winckelmans, přírodní kosmetika i vyhřáté ručníky jsou u nás samozřejmostí. Můžete si dopřát horkou sprchu dlouhou jak jen chcete, zachumlat se do voňavých ručníků a vyfoukat si vlasy připraveným fénem.

Designová kuchyň vám dopřeje vše potřebné svým kvalitním vybavením, včetně indukční varné desky, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, kávovar Nespresso a k tomu široký výběr nejen káv, ale i kvalitních čajů. To vše je v neomezeném množství v ceně pobytu. Pánve, hrnce, skleničky a hrnečky, ostré nože i škrabky, talíře a misky, cedník i otvírák na víno. K dispozici jsou také základní suroviny jako třtinový cukr, himalájská sůl, olej, ocet a různá koření.

Spaní je tu opravdu sladké. Čeká na vás postel královské velikosti, pohodlná matrace, nadýchané peřinky a povlečení z přírodních materiálů. A tak možná v posteli setrváte delší dobu než obvykle. Třeba s knížkou, kterou si vyberete v naší knihovně.

Jako dárek na vás v lednici čeká chlazené pivo z místního pivovaru a na stole mednejvyšší kvality z našich horských luk.

Kapacita a délka pobytu​

Spaní⬡na medu je stvořeno k relaxaci a odpočinku ideálně ve dvou. Párům poskytuje dokonalé útočiště na vyvýšené posteli, která je široká 270 cm, což představuje 3 plnohodnotná lůžka vedle sebe.

Pokud je dětem více než 12 let, můžete přijet i s nimi. Vaše zvířecí mazlíčky prosím nechte doma. Minimální délka pobytu je po sobě jdoucí 2 noci.

Čas příjezdu necháme na vás. V den návštěvy bude vše připraveno od 15:00 hod. V den odjezdu se rozloučíme v 11:00 hod, popřípadě se s námi domluvte individuálně.

Užijte si nekonečnou zasněženou romantiku.

Za oknem se k zemi snášejí bílé neposedné vločky a váš dočasný úkryt pomalu usíná pod sněhovou peřinou. Nechte se unést do sladce pomalého příběhu ⬡na medu.

A co pro neposedy?

Všechny zimní radosti na dosah

Na medu je opravdu na vynikající adrese. Sjezdovky a lyžařské stopy jsou od něj vzdálené co by sněhovou koulí dohodil, takže se Vám budou hodit boby, sáňky, sněžnice, snowboardy nebo lyže všeho druhu. A jestli milujete kiting stejně jako my a bude správně foukat, jen naberete vítr a můžete se prohánět po nekonečných pláních Pustého vrchu třeba celý den. Vše tady máte na dosah.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Aktivujte si hlídacího psa a my vám dáme vědět.