27m2 dokonalého komfortu v přírodě s jedinečným výhledem

Luxus, pohodlí, kvalita

Na 27m2 najdete maximální komfort a nebude vám chybět vůbec nic.

Věnovali jsme nekonečnou pozornost každičkému detailu, abyste mohli bezstarostně a svobodně strávit čas „ztraceni“ přímo v srdci panenské přírody. Organický koncept ubytování, promyšlený design, pečlivě zvolené materiály i role řemesla na pozadí vás potěší, nadchne i rozmazlí.

Najdete tu všechny výdobytky moderní doby.

Zapomeňte na přikládání do kamen a k ránu zmrzlé prsty u nohou. Stačí jen stisknout tlačítko, zvolit si teplotu, jakou chcete, a je to.

Luxusně minimalistická kuchyň vám dopřeje vše potřebné svým kvalitním vybavením. Koupelna s prostorným sprchovým koutem a toaletou má osobité kouzlo díky ručně vyráběným obkladům francouzské značky Winckelmans. V obývací části se budete moci jen pohodlně uvelebit a vychutnávat si své zasloužené chvilky odpočinku. V ložnici pak najdete postel královské velikosti, ze které budete pozorovat překrásný západ slunce nad zasněženými vrcholky hor.

Kapacita a délka pobytu​

Spaní⬡na medu je stvořeno k relaxaci a odpočinku ideálně ve dvou. Párům poskytuje dokonalé útočiště na vyvýšené posteli, která je široká 270 cm, což představuje 3 plnohodnotná lůžka vedle sebe. Chcete-li se o tuto postel ještě s někým podělit, je to možné.

Pokud je dětem více než 12 let, můžete přijet i s nimi. Vaše zvířecí mazlíčky prosím nechte doma.

Minimální délka pobytu jsou 2 po sobě jdoucí noci.

Čas příjezdu necháme na vás. V den návštěvy bude vše připraveno od 15:00 hod. V den odjezdu se rozloučíme v 11:00 hod, popřípadě se s námi domluvte individuálně.

Pohodlné parkování je u nás samozřejmostí dokonce i v zimě.

Vybavení

Nečekejte ani chemické a suché toalety, ani venkovní sprchu a ani studenou vodu. U nás si můžete dopřát nekonečně dlouhou teplou sprchu ve vymazlené koupelně. Potom se zachumláte do připravených voňavých a vyhřátých ručníků.

Spaní⬡na medu je opravdu sladké. Čeká na vás pohodlná matrace, nadýchané peřinky a povlečení z přírodních materiálů. A tak možná v posteli setrváte delší dobu než obvykle. Třeba s knížkou, kterou si vyberete v naší knihovně.

V kuchyni najdete vše potřebné – indukční varnou desku, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, kávovar Nespresso a k tomu široký výběr nejen káv, ale i kvalitních čajů. Pánve, hrnce, skleničky a hrnečky, ostré nože i škrabky, talíře a misky, cedník i otvírák na víno.

Máme tady kvalitní WIFI, ale heslo vám prozradíme jen velmi neradi. To proto, abyste si odpočinuli od technologií a zažili, jaké to je být chvíli „off-line“. Pokud si však chcete vyzkoušet, jaké je to pracovat uprostřed divočiny zapadaní sněhem, ⬡na medu může být ten nejúžasnější nomádský homeoffice.

Co k nám vozit nemusíte​​

Kromě kávy a čaje jsou k dispozici základní suroviny jako třtinový cukr, himalájská sůl, olej, ocet a různá koření. Jako dárek na vás v lednici čeká pivo z nedalekého neratovského pivovaru a na stole kvalitní med z našich horských luk.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Aktivujte si hlídacího psa a my vám dáme vědět.