Nechte včely, ať vás léčí​

Přírodní léčivá síla včel prověřená staletími

Pobyt ⬡na medu není jen nevšedním zážitkem díky unikátnímu místu, okolní panenské přírodě a dokonalému designu, včely mají prokazatelně pozitivní účinky i na vaše zdraví a psychiku. Jejich blahodárné působení pocítíte již po pár hodinách. 

Do celého vnitřního prostoru se uvolňuje provoněný vzduch ze včelích úlů, nasycený vůní medu, vosku a propolisu, a vy jej dýcháte po celou dobu svého pobytu.

Vše zařízené tak, že jste včelám na dosah, a přitom v bezpečí. Odpočíváte jen pár centimetrů od včel, v jejich léčivém biopoli a slyšíte jejich uklidňující bzukot. Včelí biopole na vás působí celostně, životadárná přírodní energie včelího společenství vás prostoupí a léčí vás v harmonickém souznění.

Kdykoli se také můžete napít ovčelené vody, které je připisována řada skvělých vlastností pozitivně působících na vaše zdraví.

Další informace o apiterapii naleznete ZDE.

Vceli televize Vás vyladi do pohody

Včelí televize vás vyladí do pohody

Zkonstruovali jsme unikátní prosklený úl, díky kterému vás můžeme pozvat na fantastickou vizuální cestu, která vám odkryje nepřekonatelnou krásu světa včel medonosných, našich nejlepších kamarádek v říši hmyzu.

Včelí televize vás přivede o kousek blíž ke sledování zázraků přírody. Zblízka budete moci pozorovat třeba včelí královnu, jak klade vajíčka, líhnoucí se nové včelky, ukládání medu a pylu do pláství, vyhánění trubců z úlu a mnoho dalších věcí. 

Právě u včelí televize vás rádi osobně přivítáme, ukážeme vám tento fascinující svět a provedeme vás všemi zákonitostmi včelího života. Budete se moci dozvědět, jaký „program“ uvádí včelí televize v době vaší návštěvy, že včely umí tančit nebo že rande královny probíhá ve výšce 20 m nad zemí a po staletí na stejných místech.

Kdo ví, možná se vám stane, že kouzlu úžasných včelích stvoření podlehnete i vy.

27m2 dokonalého komfortu s jedinečným výhledem

⬡Na medu najdete pohodlí bez jakýchkoli kompromisů, luxus, kvalitu a nebude vám chybět vůbec nic. Včelí apartmá totiž ukrývá všechny výdobytky moderní doby.

Zapomeňte na chemické či suché toalety, venkovní sprchu a studenou vodu, kterou si budete muset ohřívat. Věnovali jsme nekonečnou pozornost každičkému detailu, abyste mohli bezstarostně a svobodně strávit čas „ztraceni“ přímo v srdci panenské přírody. Organický koncept ubytování, promyšlený design, pečlivě zvolené materiály i role řemesla na pozadí vás potěší, nadchne i rozmazlí.

Celý prostor je plně klimatizován, parkování je přímo u objektu.

Samozřejmostí je kvalitní WIFI připojení, venkovní gril, houpačka.

Vcely_ubytovani_luxus, pohodlí, kvalita

Vybavení

Luxusní koupelna s prostorným sprchovým koutem a splachovací toaletou má osobité kouzlo díky ručně vyráběným obkladům francouzské značky Winckelmans, přírodní kosmetika i vyhřáté ručníky jsou u nás samozřejmostí. Můžete si dopřát horkou sprchu dlouhou jak jen chcete, zachumlat se do voňavých ručníků a vyfoukat si vlasy připraveným fénem.

Designová kuchyň vám dopřeje vše potřebné svým kvalitním vybavením, včetně indukční varné desky, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, kávovar Nespresso a k tomu široký výběr nejen káv, ale i kvalitních čajů. To vše je v neomezeném množství v ceně pobytu. Pánve, hrnce, skleničky a hrnečky, ostré nože i škrabky, talíře a misky, cedník i otvírák na víno. K dispozici jsou také základní suroviny jako třtinový cukr, himalájská sůl, olej, ocet a různá koření.

Spaní je tu opravdu sladké. Čeká na vás postel královské velikosti, pohodlná matrace, nadýchané peřinky a povlečení z přírodních materiálů. A tak možná v posteli setrváte delší dobu než obvykle. Třeba s knížkou, kterou si vyberete v naší knihovně.

Jako dárek na vás v lednici čeká chlazené pivo z místního pivovaru a na stole mednejvyšší kvality z našich horských luk.

Kapacita a délka pobytu​

Spaní⬡na medu je stvořeno k relaxaci a odpočinku ideálně ve dvou. Párům poskytuje dokonalé útočiště na vyvýšené posteli, která je široká 270 cm, což představuje 3 plnohodnotná lůžka vedle sebe.

Pokud je dětem více než 12 let, můžete přijet i s nimi. Vaše zvířecí mazlíčky prosím nechte doma. Minimální délka pobytu je po sobě jdoucí 2 noci.

Čas příjezdu necháme na vás. V den návštěvy bude vše připraveno od 15:00 hod. V den odjezdu se rozloučíme v 11:00 hod, popřípadě se s námi domluvte individuálně.

Užijte si nikým a ničím nerušený klid a ticho hor.

Okolní přírodou se můžete kochat při slunění a lenošení na terase. Zasněně rozjímat, meditovat, ve svěžím vánku si pouštět draka a dlouho do noci pozorovat hvězdnou oblohu.

A co pro neposedy?

Orlické hory prozkoumáte i při procházkách či náročnějších pěších túrách. Pokud byste se chtěli vypravit dál, horské kolo je tou správnou volbou. Kdyby se vám hodil elektrický pohon při šlapání do kopce, i ten umíme zařídit. Možná dojedete přes kopec až do Neratova a podíváte se tam na kostel s prosklenou střechou.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Aktivujte si hlídacího psa a my vám dáme vědět.