Nechte včely, ať vás léčí​

Přírodní léčivá síla prověřená staletími

Pobyt na medu není jen nevšedním zážitkem, včely mají prokazatelně pozitivní účinky i na vaše zdraví. Do celého vnitřního prostoru se uvolňuje vzduch ze včelích úlů, nasycený vůní medu, vosku a propolisu, a vy jej dýcháte po celou dobu svého pobytu. Blahodárné účinky včel na vaše zdraví a psychiku pocítíte již po pár hodinách. Terapie včelami umocňuje jedinečnost okolní přírody.

Včely a jak to s nimi funguje?

Uvnitř ⬡na medu je vše zařízené tak, že budete včelám na dosah, a přitom v bezpečí. Zatímco úly jsou zabudovány ve spodní části, vaše království je v prostoru nad nimi, který včely přenechaly jen pro vás. Každý má tedy svůj oddělený prostor, včely i vy. Budete jen pár centimetrů od včel, v jejich léčivém biopoli a budete dýchat úlový vzduch, který k vám přirozeně proniká přes sítě umístěné nad úly.

Pobyt ve včelím biopoli na vás působí celostně, životadárná přírodní energie včelího společenství vás prostoupí a léčí vás v harmonickém souznění.

Blahodárné účinky​

Čerpejte energii nejen z okolní přírody, ale i z našich včel.

Do celého prostoru se ze včelích úlů uvolňuje vzduch nasycený vůní medu, vosku a propolisu, který vdechujete po celou dobu pobytu. Inhalace včelího vzduchu pomáhá při respiračních obtížích, astmatu, alergiích, depresích, migrénách i oslabeném imunitním systému. Kdykoli se také můžete napít ovčelené vody, které je připisována řada skvělých vlastností pozitivně působících na vaše zdraví.

vcela2
Vceli televize Vás vyladi do pohody

Včelí televize vás vyladí do pohody

Unikátně zkonstruovaný prosklený úl vás zve na fastastickou vizuální cestu, která vám odkryje nepřekonatelnou krásu světa včel medonosných, našich nejlepších kamarádek v říši hmyzu.

Včelí televize vás přivede o kousek blíž ke sledování zázraků přírody. Objevíte všechna tajemství ukrytá ve včelím úlu, odhalíte všechny zákonitosti lidským očím běžně nedostupné.

A co venku u včelína?​​​

Spaní⬡na medu je situováno tak, aby také váš pobyt venku byl bezpečný a včely se nedostaly do přímého kontaktu s vámi. Nicméně pobyt u nás není vhodný pro alergiky na včelí bodnutí a včelí produkty.
 
Od října do dubna jsou včely na zimním stanovišti, mimo ⬡na medu, aby měly úplný klid a mohly přes zimu odpočívat. Během těchto měsíců si včelín i jeho okolí můžete užít v zimní kráse, tak odlišné od té letní.
A co venku u vcelína_vcely

Apiterapie

Apiterapie je jednoduše řečeno terapie včelami, tedy léčebný obor, který využívá pozitivního působení včel a jejich produktů na lidský organismus. V apiterapii se včely již po staletí využívají pro svoji schopnost ovlivňovat tělesné funkce lidského organismu i naše psychické rozpoložení, náladu a emoce. Apiterapie je vhodná pro každého, kdo není alergický na včelí produkty. Zdraví lidé mohou využívat sílu včel jako prevenci i pro posílení imunity. Nemocným lidem může tato terapie pomáhat s mírněním jejich obtíží. Vždy je dobré se poradit se svým lékařem, a to i v případě, že o alergii na včelí produkty nevíte.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Aktivujte si hlídacího psa a my vám dáme vědět.