Kdo jsme?

Ve Spaní⬡na medu jsme skloubili vše, co je nám blízké a co máme sami rádi. Jde o dokonalé propojení člověka s přírodou, o synergii glampingu a apiterapie. Záleží nám na tom, aby i pro vás bylo Spaní⬡na medu místem radosti, poznání a odpočinku.

Vítáme Vás.

Kdo jsme_02

Milujeme hory​

Jsme manželé, Lenka a Tomáš. Rádi pobýváme v přírodě, kdekoli na světě. Nejraději máme hory, a tak jsme si v nich před časem postavili dům. Před čtyřmi lety jsme se do něj přestěhovali s celou rodinou natrvalo. Obklopeni nádhernou přírodou tady můžeme realizovat své sny.

Ve svých profesích se zabýváme hledáním jedinečných řešení, která přinášejí lidem pozitivní zákaznickou zkušenost, a i něco navíc. Své odborné know-how jsme využili i v našem společném projektu a spojili jsme v něm zdánlivě nespojitelné.

Tomáš​

Díky svému dědečkovi včelaři má Tomáš ke včelám vztah už od dětství. Jen, co se přestěhoval do hor, pořídil si včelí úly a postupně začal snít o včelíně, jehož vůni a energii si pamatoval z dětství u svého dědy. Svůj sen si splnil. Díky své houževnatosti promyslel všechny konstrukční i technické vychytávky, do posledního detailu spolehlivě dotáhl řemeslné zpracování a vytrval až do konce. Zkrátka projektového manažera a vytrvalostního sportovce v sobě Tomáš nezapře. Teď Spaní⬡na medu stojí na nádherné horské louce v plné kráse a je připraveno okouzlit i vás.

Lenka

Jestli je Tomáš hlavou Spaní⬡na medu, pak Lenka je jeho srdcem. „Lenislafka“ je stejně jako včely pilná a naprogramovaná ke spolupráci. Navíc je jedinečná jako včelí královna. Podporuje a pomáhá plnit sny, a tak pro ni bylo přirozené sdílet ten Tomášův a vdechnout mu život. Je to ona, kdo umí vytvořit atmosféru na medu. Nejlepší na ni je, že má o vás upřímný zájem a vidí vždy vaši lepší stránku. A taky vaří výbornou zelňačku z poctivě našlapaného zelí.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Aktivujte si hlídacího psa a my vám dáme vědět.